• Зима – чудовий час року і для багатьох маріупольців. Взимку чудово все! Навіть сильні морози, які вчать цінувати тепло рідного дому.
  А зимові розваги! Катання на санчатах, ковзанах, лижах, гра в сніжки... Їх люблять не тільки діти, але і дорослі. Зима – прекрасний привід сходити в гості до друзів, відвідати рідних, зайти в Мобільну галерею «Світ захоплень» Центральної бібліотеки ім. В. Р. Короленка. 

  Понад п'ятдесят веселих і яскравих творчих робіт, присвячених чарівної зимушке-зими, можна побачити на виставці в Мобільній галереї. Творчі роботи для експозиції надали учні художнього відділення Школи мистецтв (зав. відділенням Макаренко Л.В.). Хлопці малювали гуашшю, пастеллю, олівцями, гелевими ручками.
  Зимові пейзажі приваблюють своєю красою і затишком. Кружляють у повітрі ніжні сніжинки, лягають на землю, укутуючи її сніговою ковдрою. Дихає морозом засніжений ліс... А скільки радості і щастя в обличчях дітей! Бадьорою свіжістю, добротою і щирістю пронизані всі малюнки! Дуже цікава серія "асоціативних" робіт, вони надовго приворожують увагу і вражають фантазією юних художників.
  Зима - це час чудес, час виконання бажань. Приходьте на «зимову» виставку в Мобільній галереї «Світ захоплень» та загадайте своє! Обов'язково збудеться! Виставка відкрита до кінця лютого. Вхід вільний.
 • (викладачі: Макаренко Л.В., Берг Г.Д., Головенкіна Н.В., Цуприкова Н.М.)

  Переглянути детальніше тут.